strona domowa
strona domowa
Pruchnickie podchody
środa, 17 sierpnia 2022 05:24

We wtorek (16.08.2022 r.) Rynek w Pruchniku wypełniły śmiechy dzieci, które wyruszyły do parku na "Pruchnickie podchody", a następnie o swych zdobyczach opowiedzieli dzielnie Panu Burmistrzowi!

Pruchnicki Włodarz opowiedział najmłodszym zarówno o swojej pracy, jak i pracy Wysokiej Rady, przedstawił również czym zajmują się poszczególne referaty oraz zapoznał dzieci z pracownikami Urzędu Miejskiego w Pruchniku. Następnie dzieci udały się do Przedszkola Samorządowego nr 1, gdzie mogły nieco odpocząć i zrobić to, co lubią najbardziej - pobawić się.

Na kolejne przygody w imieniu pruchnickich przedszkoli zapraszamy wszystkie dzieci z terenu naszej gminy, które mają ochotę miło spędzić czas ze swoim rodzeństwem oraz z rodzicami.

W dniu dzisiejszym - 17 sierpnia zapraszamy do Hawłowic - spotykamy się o 14.00 przy stadionie w Hawłowicach. Udamy się do zabytkowego Zespołu dworskiego na spotkanie z właścicielem prof. Marianem Wolskim. Kolejno kreatywnie spędzimy czas z uczestnikami Klubu Senior + w Hawłowicach, gdzie czekają nas zabawy malarskie i muzyczno-ruchowe.

W czwartek 18 sierpnia zapraszamy do Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku na radosne podsumowanie i zakończenie Gry miejskiej "Lubię Pruchnik" - czekają nas nie tylko zabawy, ale również oglądanie zdjęć i filmów na wielkim ekranie - jak na kino przystało oczywiście z popcornem

Zapraszamy bardzo serdecznie!  Dziękujemy również naszym sponsorom! https://ckpruchnik.pl/.../gra-miejska-ph-lubie-pruchnik/

Anna Mikłasz – Przedszkole Samorządowe w Pruchniku

 

  Wejscia: 589