strona domowa
strona domowa
XVIII Pruchnickie Harce na Orientację
poniedziałek, 13 czerwca 2022 10:20

Poranek – 11. czerwca 2022 r. w dniu organizowania Pruchnickich Harców na Orientację, nie napawał optymizmem pogodowym. Od wczesnych godzin rannych deszcz – a zawodnicy i organizatorzy z niepewnością spoglądali w niebo i w ekrany swoich smartfonów.

Na szczęście prognozy okazały się pomyślne i już od pierwszych startów na dystansie GIGA 60+ chmury nieśmiało odsłaniały błękit pruchnickiego nieba. A dalej, to już było tylko lepiej. Pogoda dopisała, zawodnicy również a pod wiatą targowiska „Mój Rynek” w Pruchniku, gdzie zlokalizowana była baza zawodów – pierogi serwowane przez „Bar Szarek” smakowały wyśmienicie.

W tym roku na wszystkich dystansach wystartowało 60 osób. Cieszy fakt, że spore zainteresowanie znalazł nowy dystans RODZINA 20+.

Po sportowych zmaganiach, wszystkim wręczono pamiątkowe medale, a zwycięzcom – dyplomy i nagrody sfinansowane przez GMINĘ PRUCHNIK oraz hojnych sponsorów: JKLASER.PL JANUSZ KOCHANOWICZ, sklep i serwis rowerowy WMBIKES.PL, PSB MATERIAŁY BUDOWLANE BARTOSZEK S.J., hurtownia instalacyjna POSTERUS, Biuro projektowe CENTER PROJEKT, Pizzeria WŁÓCZYKIJ.

Patronat medialny tegorocznej imprezy objęła GAZETA JAROSŁAWSKA. Podziękowania składamy sponsorom oraz wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu.


Tekst - CKSiT w Pruchnik

Zdjęcia i materiały z tego wydarzenia dostepne:

   Wejscia: 572