strona domowa
strona domowa
„Ha Dwa O to jest to! Zatrzymaj wodę na wsi”
wtorek, 03 marca 2020 10:28

 

Fundacja "Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej-Counterpart Fund" z siedzibą w  Warszawie  we  współpracy z Agro Promotion Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie w partnerstwie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w ramach Europejskiego Forum Rolniczego 2020 organizuje konkurs pod hasłem „Ha Dwa O to jest to! Zatrzymaj wodę na wsi”. Celem Konkursu jest zaangażowanie oraz zainspirowanie mieszkańców obszarów wiejskich do podejmowania działań na rzecz optymalnego gospodarowania wodą.

W ramach konkursu można zgłaszać pomysły na przeprowadzenie kampanii społecznej skierowanej do mieszkańców gmin wiejskich i gmin miejsko-wiejskich, w jednej z kategorii:

 

  • własne gospodarstwo domowe - oszczędzanie, gromadzenie oraz powtórne użycie wody dla celów indywidualnych;
  • własne gospodarstwo rolne - alternatywne rozwiązania dotyczące oszczędzania, gromadzenia oraz wielokrotnego wykorzystywania wody w gospodarstwie rolnym, a także promocja rozwiązań związanych z retencją i melioracją;
  • wspólne tereny publiczne - gromadzenie wody oraz jej powtórne użycie na terenach publicznych.

Uwaga! W związku z licznym zapytaniami Fundacja EFRWP podjęła decyzję o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń do dnia 30 czerwca 2020 roku.Wszelkie informacje dostępne są pod adresem https://www.efrwp.pl/punkty/ha-dwa-o-to-jest-to


Aby wziąć udział w konkursie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


REGULAMIN KONKURSU - REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK NR 1 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Do autorów trzech najlepszych projektów trafią nagrody pieniężne w wysokości do 20 000,00 zł każda na realizację zwycięskiej kampanii.


Partnerem konkursu jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

 

  Wejscia: 941