strona domowa
strona domowa
Dyplom z Marzeń - XVI edycja Programu Stypendiów Pomostowych

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność" informuje, że przystąpiła do XVI edycji Programu Stypendiów Pomostowych. W roku akademickim 2017/2018 planuje przyznać 7 stypendiów w wysokości 500 zł miesięcznie - wypłacane przez 10 miesięcy.

W załączeniu regulamin przyznawania stypendiów oraz plakat w wersji elektronicznej.

Więcej informacji o stypendium można znaleźć na stronie internetowej LGD lub profilu na portalu Facebook. Jednym z warunków, które należy spełnić, aby otrzymać możliwość aplikowania o stypendium jest posiadanie rekomendacji LGD - rekomendacja udzielana jest tylko i wyłącznie mieszkańcom gmin wchodzących w skład LGD (kandydat powinien przedłożyć razem z wnioskiem zaświadczenie o zameldowaniu - okres zameldowania nie może być krótszy niż 2 lata od daty ogłoszenia Programu na stronie www.stypendia-pomostowe.pl).

Termin składania wniosków on-line mija 18 sierpnia 2017 r. o godz. 16:00. Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z kompletem załączników należy złożyć w Biurze LGD w nieprzekraczalnym terminie do 25 sierpnia 2017 r. do godz. 16:00. (Biuro LGD: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, tel/fax: 16 621 90 65, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; strona: www.ztradycjawnowoczesnosc.pl)

 

 

Do pobrania:

 - plakat informacyjny

 - regulamin przyznawania stypendiów

  Wejscia: 1096